top of page
מאיפה את מתחילה להיות נוכחת בחייך?
מאיפה את מתחילה להיות נוכחת בחייך?

יום ג׳, 31 בינו׳

|

Pardes Hanna-Karkur

מאיפה את מתחילה להיות נוכחת בחייך?

עכשיו ההרצאהֱ... מרגשת מרווחת נפש ואינה נותנת מנוח לטובה זו הרצאה על להפוך למתבוננים של עצמנו, להתקרב לעצמנו ללב, על האומץ לשמוע מה אנחנו רוצים, על ללמוד להתייחס אלינו כבבת עיננו, על יציאה מאזור הנוחות, על המתנות שבנו ועל שאפשר להתחיל בכל גיל ובעיקר על מה אנחנו לא יודעים על עצמינו עד שאנחנו מוכנים

תאריך ושעה

31 בינו׳ 2023, 20:00

Pardes Hanna-Karkur, Ha-Mizmor St 11, Pardes Hanna-Karkur, Israel

על האירוע

שלושה ניסים קרו לי בעשור האחרון בעודי מתמסרת ללימוד העמקת המודעות העצמית   

מצאתי אותי והיום אני לא עוזבת אותי לרגע ונוכחת כל כולי בחיי

כתבו לי שירים שתעדו את הפגישה המרגשת הזאת והפכו ויראליים מאישה לאישה

הגילוי שהשירים מחברים אישה אל עצמה מרגיעים מרפאים, משיבים כוחות מעירים  

ואיך זה קרה ?

בעשור האחרון הלכתי במסע שלי בהרחבת והעמקת התודעה אליי פנימה, ככל שהבנתי כמה לא נתתי לעצמי את החופש להיות, ככל שלמדתי להתייחס אל עצמי כמו לאהוביי, ככל שנחשפתי לתורות ורכשתי הרגלים להיטיב את חיי, באה גם מתנת הכתיבה שהייתה בי ותפסה את מקומה הנכון והפעם הרשתי לה ובאו השירים ותעדו את הדרך ועשו להם מאות אלפי נפשות להיטיב איתן   

התובנות, ההתרגשויות בדרך נמזגו אל השירים ואלה התגלו כחץ שלוח, כמחוללים תנועה טובה, כצידה לדרך לכל אישה שנחשפת אליהם, הן כותבות לי ללא הפסקה: "את גרה בראש שלי"  "זה כמו פעמון התעוררות"  "בזכותך קמתי בבוקר" ואפילו "אם הייתי יכולה הייתי מקעקעת את השירים שלך"

כך נולד הספר, כך הפך לספר זהב, כך כל אישה רוכשת אותו לכל הנשים בחייה, כך הליווי הסדנאות ההרצאות להעצמה וחיזוק מרכז החיים הפנימי שלנו בדרך השירים שמוצאים דרכם באור ובחושך.

כך גם ההרצאה

את כל זה אני מביאה עטוף בשיריי ואלה לבדם חותרים תחתינו לטובה, אוספים אות מה שהתפזרנו , אני מספרת על הדרך שלי. על הספורים מאחוריי השירים. זו חוויה מרגשת מאוד להיפגש עם עצמך, להרגיש ואז להתבונן על זה , לשמוע את הקולות שאנחנו משתיקים, לקבל השראה וכוחות, להרגיש שאם נלך לקראת עצמינו להיטיב איתנו, שם קוראים פלאיי חיינו.

אז איך קרה שאני שכותבת שירה כל חיי התוודעתי רק בעשור החמישי לחיי לעובדת היותי מתגוררת בראשים של נשים ומדבבת את תחושותיהם? 

ואיך קורה שמנהלת כספים בארגונים הופכת למחברת רב מכר של שירים מרפאים? ואיך קרה שהנפש של ילדת גבעתיים עטופה באהבה כותבת שירים שמלווים אנשים לקום מהמיטה ולקבל כוחות ותקווה?

זו הרצאה על להפוך למתבוננים של עצמינו, להתקרב לעצמינו ללב, על האומץ לשמוע מה אנחנו רוצים, על ללמוד להתייחס אלינו כבבת עיננו, על יציאה מאזור הנוחות, על המתנות שבנו ועל אפשר להתחיל בכל גיל ובעיקר על מה אנחנו לא יודעים על עצמינו עד שאנחנו מוכנים לגלות.  

מי אני

רוקחת שירים, מנטורית מלווה אנשים לצמוח בטבע שלהם, מרצה, מעבירה סדנאות 

כותבת כל חיי אולם עשיתי תארים במתמטיקה ומנהל עסקים ועסקתי בניהול כספים וסיכונים.

בעשור האחרון לצד עיסוקיי, צללתי עמוק אל חקר והתפתחות הצמיחה, היכולת שלי לשחרר אותי להיות,  להתקרב אל עצמי והכל דרך לימודי ביבליותרפיה, בודהיזם, NLP, פסיכולוגיה חיובית, אימון הקשבה לגדולי המורים בעולם והתנסות  וכל זה נארז כרגשות, כלים ותובנות אל תוך שירים. היום אני מעבירה הלאה דרך השירים את כל מה שהיטיב עם חיי  

ומה אומרות המשתתפות:

"יעל יקרה

תודה על הרצאה מעצימה ובעלת ערך.

זה נפלא להיווכח איך במרחב של שירה שנכתבה על ידי מישהו אחר מתאפשר ריפוי של כל אחת מהמשתתפות מהמקום ההתפתחותי והתודעתי בו היא נמצאת.

השירים הם כמו קשת, מרחב של גוונים וצבעים המאפשרים חופש ובחירה למצוא את עצמיך בתוכם.

הכתיבה שלך רכה, מכילה, מאפשרת, אוהבת ומרפא. תודה על היותך"

"המפגש היה מרתק, הספור שלך והאופן בו את משלבת אותו מלמד ומעצים, היה מרגש לקחת חלק במפגש מיוחד שכזה, הצפת רגשות עד דמעות תודה על הכל"

"יעל יקרה ומוכשרת, תודה שאיפשרת לי להכיר אותך מקרוב, להחשף, לחשוף ולרגש. כל שיר שלך הוא בינגו ללב ולנשמה. המפגש היום היה ממלא, מאפשר ומשחרר ומאוד מומלץ. ותודה לבנותי האהובות שהעניקו לי את המפגש כמתנת יום הולדת נפלאה❣"

"יעל היקרה💝

חוויה  נפלאה להקשיב לך, ללמוד ממך, להתחבר דרכך אל עצמי!

שירייך מיוחדים, נוגעים ומופלאים!!

וחשובים כתרומה למין האנושי!!

יעל תודה לך על מי שאת, ועל עצם היותך!!! 

זכות להכירך, תודה שאיפשרת  לנו להוסיף מילים, להביע רגשות ,זה היה בוקר מרגש ומעצים ⚘"

שתף את האירוע

bottom of page